LIETUVOS KRIKŠČIONIŠKO FONDO
VAIKŲ DIENOS CENTRAS

Naujienos


2011 m. balandžio mėn.

Solveiga Čužiauskienė turi 15-os metų darbo patirtį organizuojant vaikų ir paauglių vasaros stovyklas; kelerius metus dirba VDC dailės mokytoja; šiais metais sėkmingai baigė magistro studijas; nuo balandžio mėn. ji - Lietuvos krikščioniško fondo Vaikų dienos centro vadovė.Ginkūnų bibliotekoje organizuota Verbų parodėlė. Vaikų dienos centro vaikai savo verbas perkėlė ant drobės ir laukia komisijos vertinimų...o galbūt ir prizų...

Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė lankėsi VDC-e, kalbino vaikus, domėjosi socialinio darbo specifika ir pakvietė visus pasidairyti po Dramos teatro užkulisius. Kvietimą priėmėme. Vaikams ir vadovams buvo labai įdomu sužinoti, kaip aktoriai ruošiasi spektakliams.2011 m. kovo mėn.

Vienas iš svarbiausių VDC uždavinių - padėti vaikams paruošti pamokas. Darbuotojams tenka panaudoti ne tik anglų ir rusų kalbos žinias, bet ir prisiminti matematiką, fiziką ir kt.
Policijos pareigūnas pasakojo apie Policijos darbą ir demonstravo viešosios tvarkos pažeidėjams numatytas sulaikymo priemones.

Europos ekonominės erdvės Norvegų finansinių subsidijų lėšomis buvo įrengta virtuvė, kurioje kasdien VDC vaikai turi gaimybę valgyti pietus.
Esame dėkingi UAB "Bitutė" už skanius pietus.

2011 m. vasario mėn.

Vaikai, padedami vadovų, nudažė klasės sieną. Tokiu būdu jie padėjo kurti jaukią aplinką centre. Dirbdami vaikai lavino ir darbo įgūdžius, kurie pravers ateityje.

Vaikų dienos centro mergaitę ligoninėje aplankė vadovės. Mergaitė klausinėjo, kaip sekasi ir ką veikia vaikai centre, kas planuojama vasarą, rašė laišką savo rėmėjui.
Mėgstamas vaikų užsiėmimas - lipdymas iš molio. Vadovė Ingrida nuolat vaikams pateikia įdomių idėjų. Šį kartą vaikai lipdė žmogaus veidą.
© 2011 Vaikų dienos centras / desrius@gmail.com

en
de